ΟΑΙΜΟΔΟΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 4/3/2019 ΑΠΟΔΕΧΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΔΗΚΕΦΑ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΑΡΣΑΛΩΝ κας ΚΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ , ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ ΓΙΑ ΔΟΤΕΣ ΜΥΕΛΟΥ ΤΩΝ ΟΣΤΩΝ – ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Κ ΛΥΚΕΙΩΝ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ.
ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΙΛΗΤΩΝ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ κα ΣΟΥΛΑ ΛΟΥΚΟΥΤΟΥ
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/ΣΕΑ-ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ-ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΥ-1024x768.jpg)