ΑΙΜΟΔΟΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΗΧΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΩΡΟΥ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΙΣ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020, ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Κ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ Κ ΤΟΝ ΑΛΤΡΟΥΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΣΧΟΝΤΑ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ Κ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΗΚΑΝ 100 ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ, Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΤΕΚΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΜΟΔΟΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ Κ ΤΟΥΣ ΑΠΟΝΕΜΗΘΗΚΕ ΕΠΑΙΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΙΣΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΜΕΡΙΚΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ.
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/P1010316-scaled.jpg)
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/P1010330-scaled.jpg)
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/P1010342-scaled.jpg)
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/P1010370-scaled.jpg)
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/P1010403-scaled.jpg)
![ΣΕΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/P1010413-scaled.jpg)