Πρόσκληση
Σας προσκαλούμε στην τακτική Αιμοδοσία του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 14/6 στα γραφεία μας στην Νέα Νικομήδεια από τις 9 π.μ. έως και τη 13:00μ.μ σε συνεργασία με το Νοσοκομείο Βέροιας, λαμβάνοντας τα απαραίτητα μέτρα προστασίας και υγιεινής.
Σας περιμένουμε όλους παλιούς και νέους ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ.
“Όλοι μαζί μπορούμε”
Δεν δίνουμε αγκαλιές,δεν δίνουμε φιλιά,δίνουμε όμως αίμα!!!!
![ΣΕΑ Ν. ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ](https://posea.gr/wp-content/uploads/received_608024243399460.jpeg)