Ο ΣΕΑ Άμφισσας και ο Σύλλογος Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας πραγματοποιούν Εθελοντική Αιμοδοσία, την Τετάτη 20 Μαρτίου, μετά τις 10:00, στην Αίθουσα της Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας.
Μία Δωρεά μπορεί να σώσει έως και 3 Ζωές.
![Εθελοντική Αιμοδοσία 20 Μαρτίου στη Φωκίδα](https://posea.gr/wp-content/uploads/20-1-724x1024.jpeg)
Ο ΣΕΑ Άμφισσας και ο Σύλλογος Υπαλλήλων Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας πραγματοποιούν Εθελοντική Αιμοδοσία, την Τετάτη 20 Μαρτίου, μετά τις 10:00, στην Αίθουσα της Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας.
Μία Δωρεά μπορεί να σώσει έως και 3 Ζωές.